Podcasty "Czy tu się biega?"

Pływanie: pigułka młodości nie tylko dla biegaczy. Łukasz Klaś [podcast]

Tym razem w cyklu Czy tu się biega? rozmawiamy nie tylko o bieganiu. Dlaczego? Bo nie samym bieganiem człowiek żyje. Warto czasem dać odpocząć nogom i kręgosłupowi i… iść popływać!

Gościem tego odcinka podcastu jest Łukasz Klaś – biegacz, amator parkrunów, ale także instruktor pływania oraz ratownik wodny. W rozmowie z Ewą Paciorek odpowiada na m.in. następujące pytania:
– Dlaczego pływanie jest dobre dla biegacza i dobre w zasadzie dla każdego człowieka?
– Które style pływackie są najbardziej korzystne dla naszego ciała?
– Jak przełamać w sobie lęk przed woda, lęk przed pływaniem?
– Czy pływania można nauczyć się w każdym wieku?
– Dlaczego woda i dla nas, ssaków lądowych, może być naturalnym środowiskiem?
– Czy mamy obecnie modę na triathlon? Ile czasu zajmuje wejście w tę dyscyplinę? I czy wiek jest tu ograniczeniem?
– Dlaczego warto urozmaicać trening biegowy właśnie o pływanie?
– And last but not least: jakie błędy popełniają początkujący pływacy?

Posłuchaj na YOUTUBE:

Chcesz być zawsze na bieżąco? Polub nas na Facebooku. Codzienną dawkę motywacji znajdziesz także na naszym Instagramie! Psst... Ocenisz nasz artykuł? 😉

0 / 5. 0

Ewa Paciorek

Ewa Paciorek (Wszystkie wpisy)

Matka Polka Aktywistka. Na ścieżkach asfaltowych, trailowych i górskich można ją spotkać od ponad 8 lat. Zawodowo zajmuje się marketingiem i podcastami. Pisze, słucha i rozmawia o życiu... w biegu. https://www.facebook.com/EwaKobietaBiega

guest

0 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Uwagi
Zobacz komentarze
0
Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Zostawisz komentarz?x