Jesteś tu? Polub nas!

Dołącz do nas i zgarnij więcej - z okazji 20-lecia Magazynu Bieganie czekają na Ciebie konkursy z nagrodami: pakiety startowe, sprzęt i nie tylko.

Bez kategorii

Weź udział w konkursie i wygraj pakiet na Wizz Air Katowice Half Marathon!

190301b_wizz_1200x628-1

[h2]2 czerwca 2019 odbędzie się druga edycja Wizz Air Katowice Half Marathon. Masz ochotę pobiec? W takim razie weź udział w naszym konkursie i wygraj jeden z dwóch pakietów na bieg.[/h2]

Co trzeba zrobić? Wystarczy, że pod postem konkursowym oznaczysz osobę, którą chciałbyś zobaczyć na mecie półmaratonu i napisz krótko, dlaczego właśnie ją.

Dwóch autorów najciekawszych odpowiedzi nagrodzimy pakietami startowymi na Wizz Air Katowice Half Marathon. Dodatkowo osoby oznaczone w zgłoszeniu przez zwycięzców, otrzymają drobne nagrody od Redakcji magazynbieganie.pl

Regulamin konkursu

Chcesz być zawsze na bieżąco? Polub nas na Facebooku. Codzienną dawkę motywacji znajdziesz także na naszym Instagramie! Psst... Ocenisz nasz artykuł? 😉

0 / 5. 0

guest

1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Uwagi
Zobacz komentarze
Adrian

A jak ktoś nie ma facebunia??? ;P a chciałby zobaczyć na mecie – najlepiej za sobą(!) swojego odwiecznego biegowego rywala? Niejakiego Piotrka S – wariata biegowego ze świętego miasta??

1
0
Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Zostawisz komentarz?x