W ten weekend w Jeleniej Górze odbędą się Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce. Wezmą udział zawodnicy i zawodniczki w wieku 20-23 lata, w tym reprezentanci na Igrzyska w Rio de Janeiro.
W ten weekend w Jeleniej Górze odbędą się Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce. Wezmą udział zawodnicy i zawodniczki w wieku 20-23 lata, w tym reprezentanci na Igrzyska w Rio de Janeiro.